sobota 17. marca 2018

Moja mydlová opera 3. časť

Naposledy som o mojej mydlovej zbierke písala minulý rok v júli. Dosť veľa mydiel z predošlej zbierky som už minula, ale niektoré mi ešte zostali a pribudli mi samozrejme aj nové prírastky, ktorým sa budem v tomto príspevku venovať.
Do zbierky mi pribudlo viac mydiel značky Green Pharmacy, ktoré sú cenovo dostupné a majú roztomilé obaly. Okrem internetu ich zoženiete aj v COOP Jednote. Ja som neodolala levanduľovému mydlu s ľanovým olejom, verbenovému mydlu s limetkou a olivovým olejom, kosatcovému mydlu s arganovým olejom a medovému mydlu s olivovým olejom. 

V Bioraji som si kúpila mydlo s bambuckým maslom a slivkovým olejom od značky botanicus, ktoré vonia skôr bylinkovo. Toto mydlo je vhodné na tvár, ruky a telo. Mydlo obsahuje aj esenciálny olej z bazalky, majoránky a japonského citrónu. Mydlo La Praline od Oriflame vonia skutočne ako čokoládové pralinky. Celkom sa na neho teším, aj keď pri jeho používaní budem mať asi chuť na sladké.
Konopné mydlo značky SUM som dostala na Vianoce od priateľa. Ide o neparfumované mydlo určené pre citlivú pokožku. Napriek tomu mi však vonia a jeho vôňa mi pripomína nejaký čaj. Aká by to bola mydlová  zbierka, pokiaľ by mi chýbalo peelíngové mydlo? V januári som neodolala energizujúcemu mydlu s mandarinkou, citrónom a cédrom od Yves Rocher. Mydlo je celkom veľké a má 200g. Od kamarátky som dostala minulý rok mydlo SOAPGASM od značky SOAPHORIA, ktoré má celkom zaujímavú a výraznú vôňu. Vo vôni zacítite jazmín, kosatec a vanilku.
Nedávno som dostala od známej ako darček ručne vyrobené mydlo z kozieho mlieka a nechtíka. Má veľmi zvláštnu vôňu. Som celkom naň zvedavá. Ručne vyrobené mydlo ruža som spomínala v decembrových objavoch. Je od značky Bohemia Cosmetics. Má 30 g a vonia príjemne. Levanduľové mydlo od DURANCE vonia krásne, pokiaľ teda máte radi levanduľu.

Tentokrát príspevok o mydlách nebol až taký dlhý, ale možno som vám teda dala inšpiráciu na zaujímavé a voňavé kúsky.

Máte radi mydlá? alebo sa im radšej vyhýbate?


Reakcie:

0 komentárov:

Zverejnenie komentára